aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
تعداد کارمندان: <70
فروش سالانه: 2 Million- 5Million
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

شرکت فن آوری ANIMATION GUANGZHOU FUNPLAY ، LTD ، بیش از 12 سال در صنعت سرگرمی بوده است. ما به عنوان یک تولید کننده پیشرو و حرفه ای ، ما همیشه در تحقیق و توسعه و ساخت ماشین های بازی و VR تمرکز می کنیم.
ما تیم عالی از جمله بخش تحقیق و توسعه ، بخش تولید ، بخش فروش و بازاریابی و بخش پس از فروش را داریم. تیم ما در هر جنبه ای از تجارت سرگرمی تجربه ای دارد - انتخاب بازی ، تولید ، چیدمان کف ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و نصب.
به عنوان یک تامین کننده جهانی ، محصولات ما به بیش از 100 کشور جهان صادر شده است. ما به مشتریانمان كمك كرده بودیم تا 20٪ هزینه را كاهش داده و تا حد ممکن سودآوری كنند.
ما یک تیم عالی برای تحقیق و توسعه داریم که این امکان را برای ما فراهم می کند که محصولات با کیفیت عالی را ارائه دهیم که میزان خرابی کمتر از 2٪ باشد. و ما هر دو ماه یکبار محصولات جدیدی در بازار داریم.
شرکت ما به اصل "مشتری اول است ، کیفیت اولویت است ، نوآوری عالی است". اتاق خواب ما 4500 متر مربع را دربر می گیرد. ما از خریداران از سراسر دنیا استقبال می کنیم تا از شرکت ما دیدن کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرند.

-02-
تاریخ

Funplay Animation از سال 2007 در صنعت سرگرمی با نرم افزار بازی مشارکت داشته است.

-03-
سرویس

دامنه خدمات ما از هر جنبه ای از انتخاب بازی تفریحی و طرح تا راه حل نصب کامل سرویس را لمس می کند

پشتیبانی فنی و طول عمر.

1 ، انتخاب بازی:
ما بیش از 12 سال در صنعت سرگرمی بوده ایم. ما بهترین بازی ها را با توجه به شغل و جمعیتی مشتریان خود توصیه خواهیم کرد.
2 ، چیدمان:

طراحان با تجربه ما یک CAD دقیق طراحی خواهند کرد که طرح و انتخاب بازی را برای استفاده بهینه از فضای اتاق بازی شما نشان می دهد.

3 ، نصب:

تکنسین های آموزش دیده ما می توانند برای انجام نصب به خارج از کشور بروند.

4 ، پشتیبانی فنی طول عمر

ما می توانیم آموزش های لازم را برای شما و کارمندانتان فراهم کنیم تا بازی های خود را به درستی سرویس دهی کنید. تکنسین ما باتجربه و آموزش دیده است که می تواند شما را در هر نوع نیاز به پشتیبانی فنی یاری کند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند که آیا محصول شما دارای ضمانت است یا خیر!

-04-
تیم ما

ما تیم عالی داریم از جمله بخش تحقیق و توسعه ، بخش تولید ، بخش فروش و بازاریابی و بخش پس از فروش. تیم ما در هر جنبه ای از تجارت سرگرمی تجربه ای دارد - انتخاب بازی ، تولید ، چیدمان کف ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و نصب.

اطلاعات تماس