aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
تعداد کارمندان: <70
فروش سالانه: 2 Million- 5Million
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

شرکت گوانگژو FUNPLAY ANIMATION TECHNOLOGY. ، LTD بیش از 12 سال است که در صنعت سرگرمی فعالیت می کند.ما به عنوان یک تولید کننده پیشرو و حرفه ای ، همیشه بر تحقیق و توسعه و ساخت ماشین های بازی و VR تمرکز داریم.
 
ما تیم عالی شامل بخش تحقیق و توسعه ، بخش تولید ، بخش فروش و بازاریابی و بخش پس از فروش داریم.تیم ما از هر جنبه از فعالیت های سرگرمی - انتخاب بازی ، تولید ، چیدمان کف ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و نصب و راه اندازی - تجربه دارد.
 
محصولات ما به عنوان یک تامین کننده جهانی به بیش از 100 کشور جهان صادر شده است.ما به مشتریان خود کمک کرده بودیم تا 20٪ هزینه را کاهش دهند و تا آنجا که ممکن است سودآور باشند.
 
ما یک تیم عالی برای تحقیق و توسعه داریم که این امکان را برای ما فراهم می کند تا محصولات با کیفیت برتر را ارائه دهیم که میزان شکست آنها کمتر از 2٪ باشد.و ما هر دو ماه یکبار محصولات جدیدی در بازار داریم.
 
شرکت ما به اصل "مشتری اول است ، کیفیت اولویت است ، نوآوری عالی است" پایبند هستند.اتاق خواب ما 4500 متر مربع مساحت دارد.ما از خریداران از سراسر جهان استقبال می کنیم تا از شرکت ما بازدید کنند یا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرند.
 
چین Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0
 
 
 

تاریخ

انیمیشن Funplay از سال 2007 در صنعت سرگرمی با نرم افزار بازی درگیر شده است. نرم افزار بازی ما شهرت خوبی در بازار دموکراتیک بدست آورد و سپس ما در سال 2010 شروع به توسعه و تبلیغ ماشین های بازی کردیم. از سال 2013 ، ما شروع به انجام بازار خارج از کشور کردیم.محصولات ما به بیش از 100 کشور جهان صادر شده است.ما به مشتریان خود کمک کردیم تا 20٪ هزینه را کاهش دهند.

 

سرویس

دامنه خدمات ما از جنبه انتخاب بازی و سرگرمی و راه حل کامل نصب سرویس را تحت تأثیر قرار می دهد

پشتیبانی فنی و مادام العمر.

 

1 ، انتخاب بازی:
ما بیش از 12 سال در صنعت سرگرمی بوده ایم.ما بهترین بازی ها را متناسب با تجارت و مشخصات جمعیتی مشتریان توصیه می کنیم.
 
2 ، طرح بندی:

طراحان مجرب ما یک طراحی دقیق CAD ایجاد می کنند که طرح و انتخاب بازی را برای استفاده بهینه از فضای اتاق بازی شما نشان می دهد.

 

3 ، نصب:

تکنسین های آموزش دیده ما می توانند برای انجام نصب به خارج از کشور بروند.

 

4 ، پشتیبانی فنی مادام العمر

ما می توانیم آموزش های لازم را به شما و کارمندانتان ارائه دهیم تا بازی های شما به درستی سرویس دهی شوند.تکنسین ما باتجربه ، آموزش دیده است که می تواند در هرگونه نیاز به پشتیبانی فنی به شما کمک کند.آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند که آیا محصول شما گارانتی دارد یا نه!

 

تیم ما

ما تیم عالی شامل بخش تحقیق و توسعه ، بخش تولید ، بخش فروش و بازاریابی و بخش پس از فروش داریم. تیم ما از هر جنبه از فعالیت های سرگرمی - انتخاب بازی ، تولید ، آرایش کف ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و نصب و راه اندازی - تجربه دارد.
چین Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1چین Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 2
 

اطلاعات تماس